Johan van der Keuken, Mieke Bernink en Marleen Slob
Bert Haanstra Oevreprijs 2000 van het Nederlands Fonds voor de Film
Publicatie ter gelegenheid van de uitreiking van de Bert Haanstra Oevreprijs 2000 van het Nederlands Fonds voor de Film (de hoogste onderscheiding voor een filmmaker in Nederland) aan Johan van der keuken op 26 november 2000 in De Melkweg te Amsterdam.
Johan van der Keuken (1938-2001) werkte na zijn studie aan de Parijse Filmacademie, het IDHEC (Institut des Hauts Etudes Cinématographiques), afwisselend als fotograaf en filmmaker. Op 17-jarige leeftijd publiceede hij zijn eerste fotoboek. Zijn oeuvre bestaat uit meer dan 50 films, waarvan Amsterdam, Global Village (1996) zijn bekendste is.
Taal: Nederlands
Johan van der Keuken, Mieke Bernink en Marleen Slob, net exemplaar
Een uitgave van Nederlands Fonds voor de Film, 2000, eerste druk, softcover, oblong, 25,0 x 16,9 cm, 40 pagina's
Prijs exclusief verzendkosten
Dit vindt u misschien ook interessant / You might also find this interesting
Photography meets Film: Capa, Ivens and Fernhout in China, 1938Hardcover
Like new
Rixt A. Bosma re-examines the relationship between Photo-journalist Robert Capa and the Dutch filmmaker Joris Ivens, while they were travelling and working together in China during the Sino-Japanese War in…€ 28,95
Achter glas, Joan van der Keuken en Remco CampertEen poëtisch fotoboek over jeugd, vervreemding en verlangen. Achter glas van Joan van der Keuken en Remco Campert is een klassieker in de Nederlandse fotoliteratuur. Cultklassieker. Goed exemplaar.
€ 45,00
Federico Fellini Interviews, Bert CardulloBiography / Film
CONVERSATIONS WITH FILMMAKERS SERIES
"A film takes form outside your will as a constructor; all genuine details come through inspiration."
The films of Federico Fellini (1920—1993) deal equally with…€ 34,95
The Soviet Cinema of the Sixties / De Sovjetcinema in de jaren zestig – Gennadi SjpalikovTweetalige uitgave over de Sovjetcinema van de jaren zestig, een decennium van artistieke vernieuwing en politieke dooi. Centraal staat het werk en de tragische figuur van Gennadi Sjpalikov. Beperkte oplage. Eerste druk,
€ 21,95
