Gesigneerd!
De monsters van Kareltje – Hannah Manneke
Een kunstzinnig en zeldzaam prentenboek over het verzamelen van emoties, angsten en geluk, verbeeld in de vorm van monsters.
Hardcover
Gesigneerd!
De monsters van Kareltje is een bijzonder kinderprentenboek dat zowel tekstueel als visueel is vormgegeven door Hannah Manneke. Het verhaal volgt Kareltje, die besluit monsters te gaan verzamelen omdat zijn vriend ook een verzameling heeft. Telkens wanneer Kareltje een monster tegenkomt, tekent hij het en bewaart hij de tekening in een schoenendoos. Dit gesigneerde exemplaar is afkomstig uit een zeer beperkte eigen beheer-oplage van slechts 500 stuks.
Conditie & Specificaties
Conditie: Nog mooi en net exemplaar.
Bijzonderheden: Gesigneerd door de auteur/illustrator. Beperkte oplage van 500 stuks.
Druk: Eerste druk, 1997.
Bindwijze: Hardcover (oblong-formaat).
Pagina's: 28 pagina's.
ISBN: Geen ISBN (eigen uitgave).
Inhoud & Achtergrond
Hoewel het boek oogt als een verzameling fantasiewezens, gaat de diepere laag over de binnenwereld van Kareltje. De monsters die hij verzamelt, zijn in feite metaforen voor menselijke emoties en ervaringen. Zo maakt de lezer kennis met 'het monster van het Onbekende' en 'het kleine monster van het Grote Geluk'.
Het boek is oorspronkelijk bedoeld voor kinderen van 8 tot 12 jaar, maar de kunstzinnige illustraties en de universele thematiek zorgen ervoor dat ook veel volwassenen zich in het verhaal herkennen. De emoties die Manneke beschrijft en verbeeldt, zijn immers van alle leeftijden. De kleurrijke, artistieke illustraties maken van dit boek een uniek verzamelobject voor liefhebbers van bijzondere prentenboeken.
Over de auteur
Hannah Manneke is bij dit werk zowel de schrijver als de illustrator, waarbij ze koos voor een onafhankelijke uitgave in een kleine oplage. Haar werk kenmerkt zich door een persoonlijke en kunstzinnige benadering van psychologische thema's, vertaald naar een toegankelijke vorm voor kinderen.
Productinformatie
Taal: Nederlands
Afmetingen: 25,3 x 20,2 x 0,9 cm
Uitgever: Eigen uitgave
Categorieën: Prentenboeken, Jeugdliteratuur (8-12 jaar), Psychologie voor kinderen, Kunstzinnige boeken
Prijs exclusief verzendkosten.
GRATIS verzending binnen Nederland bij besteding van € 50,00 of meer.
Onze boeken worden zorgvuldig verpakt en verzonden.
Dit vindt u misschien ook interessant / You might also find this interesting
De eencellige die het leven best wel ingewikkeld vond, Yvonne JagtenbergHardcover
Vrijwel nog als nieuw exemplaar. Geschikt als cadeau (wij pakken het graag voor u in)
Eerste druk
De eencellige die het leven best wel ingewikkeld vond is een even geestig als diepzinnig verhaal van meervoudig Gouden…€ 11,95
Uilskuiken en Takkeling, Raf Walschaerts en Ariane SonekUilskuiken en Takkeling – Ontroerend prentenboek van Raf Walschaerts (Kommil Foo) en Ariane Sonek over vriendschap en anders-zijn, met illustraties van Sabien Clement. Hardcover. Eerste druk. Als nieuw.
€ 34,95
De Wissewaswinkel, Frédéric ClémentAlices Wondergoed
voor feesten en verjaardagen
Prachtig geïllustreerd door de auteur
Nederlandse bewerking: Bart Moeyaert
Hardcover
Eerste druk, 1997
Zo goed als nieuw exemplaar (geschikt om cadeau te doen)In de magische…€ 35,00
VERSE BEKKEN! – Anne Vegterof Hoe Heel Kort zich in een kip vergiste, uit het wc-raam hing, het op een sluipen zette en andere avonturen van de ratPoëtisch proza
Absurdistisch en bekroond debuut in de jeugdliteratuur
Geïllustreerd met prachtige…€ 8,95
Meneer Papier is verscheurd, Elvis Peeters en Gerda DendoovenHardcover
Het is avond. Meneer Papier zit te knippen en te scheuren. Hij maakt honderdduizenden witte snippers die hij over het land laat waaien. De volgende morgen is de wereld wit en koud. Meneer Papier wil naar buiten en knipt…€ 21,95
Kwallenpap & slakkenvla, Marianne Busser & Ron Schröderen andere griezelversjes
Hardcover
Griezelige rijmversjes vol humor en fantasie voor kinderen vanaf 4 jaar. Met kleurrijke illustraties van Mark Janssen. Een voorleesfeest van Busser & Schröder!€ 11,95
De Stoorworm, Wim HofmanEen betoverend en eigenzinnig sprookje over moed, verbeelding en de kracht van verhalen
Hardcover
In De Stoorworm neemt Wim Hofman jonge lezers mee op een avontuurlijke reis vol fantasie en poëzie. Het verhaal is gebaseerd op…€ 13,95
Bzzz in het bos, Janet Bolton en Naomi TiemanBzzz in het bos – Een uniek prentenboek met patchworkillustraties van Janet Bolton en rijmtekst van Naomi Tieman. Zoek mee met de bij in het bos. Als nieuw.
€ 16,95
