Jij en ik en alle andere kinderen – Bart Moeyaert
Een monumentale verzamelbundel van bijna 500 pagina's met alle verhalen en gedichten die de Vlaamse grootmeester Bart Moeyaert voor jonge lezers schreef.
Met illustraties van Wolf Erlbruch, Gerda Dendooven, Rotraut Susanne Berner, Korneel Detailleur, André Sollie en Marije Tolman.
Hardcover
Vrijwel nog als nieuw exemplaar. Geschikt als cadeau (we pakken het graag voor je in).
Jij en ik en alle andere kinderen is een schatkist voor iedereen die houdt van de tijdloze, poëtische stijl van Bart Moeyaert. Na ruim dertig jaar schrijverschap zijn al zijn kinderverhalen en gedichten samengebracht in dit kloeke, prachtig vormgegeven boek. Van vroege tijdschriftverhalen tot complete klassiekers als Mansoor en De brief die Rosie vond: dit overzicht toont de enorme rijkdom en het consequent hoge literaire niveau van Moeyaerts oeuvre.
Conditie & Specificaties
Conditie: Vrijwel nog als nieuw exemplaar.
Bijzonderheden: Rijkelijk geïllustreerd door topillustratoren. Mooi vormgegeven (bekroond: De Best Verzorgde Boeken 2013),
Druk: Vierde druk, 2019.
Bindwijze: Gebonden in harde kaft en met leeslint.
Pagina's: 496 pagina's.
ISBN: 9789045124209
Inhoud & Achtergrond
De bundel biedt een perfecte balans tussen tekst en beeld. Zes gerenommeerde illustratoren — Wolf Erlbruch, Gerda Dendooven, Rotraut Susanne Berner, Korneel Detailleur, André Sollie en Marije Tolman — hebben de verhalen voorzien van tekeningen die merendeels speciaal voor deze editie zijn gemaakt. In het 'rode hart' van het boek zijn bovendien al Moeyaerts verzamelde kindergedichten opgenomen.
Het boek is met zorg samengesteld: elk onderdeel heeft een eigen titelpagina in een grafisch palet van rood, grijs, wit en zwart. Dit maakt het niet alleen een leesboek, maar ook een visueel geschenkboek dat generaties lang mee kan gaan. Het is een verzameling die "fris en speels is zonder kinderachtig te zijn," geschikt voor lezers vanaf acht jaar tot aan iedereen met een jonge geest.
Over de auteur
Bart Moeyaert (1964) is een van de meest bekroonde auteurs uit het Nederlandse taalgebied. In 2019 mocht hij de Astrid Lindgren Memorial Award in ontvangst nemen, de meest prestigieuze internationale prijs voor jeugdliteratuur. Zijn werk wordt wereldwijd geprezen om de gevoelige, maar nuchtere toon en de manier waarop hij de complexe binnenwereld van kinderen tastbaar maakt.
Productinformatie
Taal: Nederlands
Afmetingen: 22,2 x 14,3 x 4,3 cm
Uitgever: Querido, Amsterdam
Categorieën: Jeugdliteratuur, Voorleesboeken, Gedichten voor kinderen, Verzamelwerken
Prijs exclusief verzendkosten
Dit boek is te dik en/of te groot voor brievenbuspost en kan alleen (goed beschermd) als pakket worden verstuurd.
Binnen Nederland GRATIS verzending bij een aankoop van € 50,00 of meer.
Betaal minder of geen verzendkosten, door meer boeken te bestellen.
Onze boeken worden zorgvuldig verpakt en verzonden.
Dit vindt u misschien ook interessant / You might also find this interesting
Iemands lief – Bart MoeyaertEen poëtische en muzikale hervertelling van het klassieke soldatenverhaal, geschreven op verzoek van violiste Janine Jansen.
Met tekeningen van Korneel Detailleur. Hardcover met linnen rug.€ 16,95
Duet met valse noten, Bart MoeyaertJeugdroman
Op zijn zestiende schreef Bart Moeyaert zijn eerste jeugdroman: Duet met valse noten, waarin hij meteen al voor een spannende vorm koos. Lander en Liselot vertellen ieder om beurten het verhaal van hun liefde. Het…€ 18,95Bekroond!
Tegenwoordig heet iedereen Sorry, Bart MoeyaertHardcover
nog als nieuw exemplaar (geschikt om cadeau te doen)
Bekroond
O.a. Zilveren Griffel 2019 en Shortlist Woutertje Pieterse Prijs 2019
Bianca is een meisje met een gebruiksaanwijzing, vindt haar moeder, die al genoeg te…€ 13,95
Missen is moeilijk, Bart MoeyaertHardcover
Nog mooi en net exemplaar
Als iemand er niet is,
begint het gemis.
Soms voor altijd.
Soms met verdriet.
Soms bijna niet.
Drie (eerder verschenen) verhalen verteld in een mooie, poetische stijl.: 'Voor altijd, altijd'…€ 21,95
Mijn hart is een pinguïn, Chiharu SakazakiBewerkt door Bart Moeyaert en met muziek van Flip Bral
Beeldverhaal
Prenteboek, filososfische gids en CD in mooi vormgegeven doosje
Eerste druk, 2002
Mijn hart is een pinguïn roept een glashelder beeld op, maar brengt je daarna…€ 35,00
De Schepping, Bart MoeyaertHardcover
In het begin was er niets. Het is moeilijk om je dat voor te stellen. Je moet alles wat er nu is nog niet laten zijn. Je moet het licht uitdoen, en er zelf niet zijn, en dan ook nog eens al het donker vergeten, want in…€ 24,95
Meneer Papier is verscheurd, Elvis Peeters en Gerda DendoovenHardcover
Het is avond. Meneer Papier zit te knippen en te scheuren. Hij maakt honderdduizenden witte snippers die hij over het land laat waaien. De volgende morgen is de wereld wit en koud. Meneer Papier wil naar buiten en knipt…€ 21,95
